Mocne otwarcie roku akademickiego Cheerleaders PK Fire

Published by Adam on

Na starcie roku akademickiego wiele działo się niemal w każdym aspekcie funkcjonowania Uczelni. Pełne ręce roboty miały również cheerleaderki Politechniki z grupy PK Fire, które pod wodzą Beaty Jeż od razu wzięły udział w dwóch ważnych wydarzeniach.

Na początku, swoją obecnością uświetniły siatkarski Mecz Inauguracyjny pomiędzy reprezentacją pracowników krakowskiej Politechniki oraz studentów. Dla samych graczy oraz publiczności liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i w ten klimat cheerleaderki PK Fire wpisały się znakomicie. Komu kibicowały? To wiedzę pozostawimy już sobie 😉 .

Nie mogło zabraknąć ich również na pierwszym występie u siebie pierwszoligowych koszykarek Good Lood AZS PK Kraków. Start sezonu zanotowały na  wyjeździe,  stąd z niecierpliwością wyczekiwano rywalizacji we własnych murach.

Cheerleaderki PK Fire były obecne w trakcie całej rywalizacji, ale też stanowiły ważny punkt oficjalnej prezentacji drużyny. Dziękujemy za wsparcie! Jesteśmy przekonani, że to dopiero wstęp.


0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *