Sekcje

Sekcje sportowe AZS PK

Semestr zimowy 20/21

Badminton​

Trener: Małgorzata Majerska

Treningi:
Poniedziałek: 16:30 - 18:00
al. Jana Pawła II 37, Hala Sportowa

Środa: 19:30 - 21:00
al. Jana Pawła II 37, Hala Sportowa
Informacje o sekcji

Cheerleaders​

Trener: Beata Jeż

Treningi:
Poniedziałek: 18:00 - 19:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Środa: 19:30 - 21:00
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa
Informacje o sekcji

ROWING MACHINE

Ergometr

Trener: Adam Bozioch

Treningi:
Poniedziałek: 18:00 - 19:30
ul. Skarżyńskiego 9, Siłownia Ds - 4

Środa: 18:00 - 19:30
ul. Skarżyńskiego 9, Siłownia Ds - 4
Informacje o sekcji

Futsal Kobiet

Trener: Robert Orłowski

Treningi:
Czwartek: 21:00 - 22:30
al. Jana Pawła II 37, Hala Sportowa
Informacje o sekcji

Judo/MMA

Trener: Robert Zaczkiewicz

Treningi:
Poniedziałek: 21:00 - 22:30
al. Jana Pawła II 37, Sala Judo

Środa: 21:00 - 22:30
al. Jana Pawła II 37, Sala Judo
Informacje o sekcji

Kolarstwo MTB

Trener: Arkadiusz Jodłowski

Treningi:
Prosimy o kontakt
ajodlowski@pk.edu.pl
Informacje o sekcji

Koszykówka Kobiet

Trener: Wojciech Zapolski

Treningi:
Poniedziałek: 19:30 - 21:00
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Czwartek: 19:30 - 21:00
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Piątek: 18:00 - 19:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa
Informacje o sekcji

Koszykówka Mężczyzn

Trener: Jerzy Dybała

Treningi:
Wtorek: 21:00 - 22:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Czwartek: 21:00 - 22:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa
Informacje o sekcji

Trójbój siłowy

Trener: Adam Bodzioch

Treningi:
Poniedziałek: 19:30 - 21:00
ul. Skarżyńskiego 9, Siłownia Ds - 4

Środa: 19:30 - 21:00
ul. Skarżyńskiego 9, Siłownia Ds - 4
Informacje o sekcji

Lekka atletyka

Trener: Agnieszka Słupska
Iwona Zięba

Treningi:
Poniedziałek: 18:00 - 19:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Środa: 18:00 - 19:30
al. Jana Pawła II 37, Hala Sportowa
Informacje o sekcji

Narciarstwo

Trener: Anna Masłyk
Krzysztof Włodarczyk

Treningi:
Wtorek: 19:30 - 21:00
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Czwartek: 19:30 - 21:00 
ul. Kamienna 17, Siłownia
Informacje o sekcji

Piłka nożna

Trener: Robert Orłowski

Treningi:
Wtorek: 21:00 - 22:30
al. Jana Pawła II 37, Hala Sportowa
Informacje o sekcji

Piłka ręczna kobiet

Trener: Mariusz Sumara

Treningi:
Poniedziałek: 18:30- 20:00
ul. Rakowicka 27, Hala Sportowa UEK

Środa: 16:45 - 18:15
ul. Rakowicka 27, Hala Sportowa UEK

Informacje o sekcji

Piłka ręczna mężczyzn

Trener: Mariusz Sumara

Treningi:
Poniedziałek: 20:15 - 21:45
ul. Rakowicka 27, Hala Sportowa UEK

Środa: 18:30 - 20:00
ul. Rakowicka 27, Hala Sportowa UEK
Informacje o sekcji

Pływanie

Trener: Marta Tomczyk
Arkadiusz Jodłowski

Treningi:
Poniedziałek: 19:30 - 21:30
ul. Grochowska 22, Basen SMS

Czwartek: 20:00 - 22:00
ul. Grochowska 22, Basen SMS
Informacje o sekcji

Siatkówka kobiet

Trener: Marcin Laskowski

Treningi:
Wtorek: 18:00 - 19:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Czwartek: 18:00 - 19:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa
Informacje o sekcji

Siatkówka mężczyzn

Trener: Mateusz Śrutowski

Treningi:
Wtorek: 18:00 - 19:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Środa: 21:00 - 22:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa
Informacje o sekcji

Snowboard

Trener: Anna Masłyk
Krzysztof Włodarczyk

Treningi:
Wtorek: 19:30 - 21:00
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Czwartek: 19:30 - 21:00 
ul. Kamienna 17, Siłownia
Informacje o sekcji

Tenis Stołowy

Trener: Jarosław Dudek

Treningi:
Poniedziałek: 18:00 - 19:30
al. Jana Pawła II 37, Hala Sportowa

Czwartek: 18:00 - 19:30
al. Jana Pawła II 37, Hala Sportowa
Informacje o sekcji

Tenis ziemny

Trener: Marta Jawor
Wojciech Dynowski

Treningi:
Wtorek: 20:00 - 21:30
al. Jana Pawła II 37, Korty Czyżyny

Czwartek: 20:00 - 21:30
al. Jana Pawła II 37, Korty Czyżyny
Informacje o sekcji

Wspinaczka

Planowane zebranie organizacyjne.
Informacja w biurze AZS PK lub kontakcie mailowym.
Informacje o sekcji

E-sport

Szczegóły dostępne na FB sekcji:
SmokiPK

  • Kwalifikacji na ww. sekcje sportowe dokonuje trener w godzinach treningu sekcji.

  • W zajęciach ww. sekcji sportowych AZS Politechniki Krakowskiej w roku akademickim 20/21 mogą uczestniczyć studenci przyjęci do sekcji przez trenera, po opłaceniu składki członkowskiej ISIC-AZS ważnej przez cały rok akademicki. (więcej informacji w zakładce Dołącz do AZS).

  • Członkowie klubu uczelnianego otrzymują całodobowe ubezpieczenie NWW 24h/dobę na dany rok akademicki.

  • Członkowie uczestniczący w  sekcjach sportowych  mają możliwość uzyskania zaliczenia z wychowania fizycznego. Wyjątkiem jest sekcja e-sportu.

Sekcje rekreacyjne AZS PK

Semestr zimowy 20/21

Koszykówka kobiet B

Trener: Wojciech Zapolski

Treningi:
Piątek: 18:00 - 19:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Koszykówka mężczyzn B

Trener: Agata Rafałowicz

Treningi:
Poniedziałek: 21:00 - 22:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Siatkówka Kobiet i Mężczyzn

Trener: Krzysztof Włodarczyk

Treningi:
Czwartek: 18:00 - 19:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Tenis ziemny B gr 1

Trener: Marta Jawor

Treningi:
Poniedziałek: 11:00 - 12:30
O przyjęciu decyduje trener
al. Jana Pawła II 37, Korty Czyżyny

Tenis ziemny B gr 2

Trener: Marta Jawor

Treningi:
Poniedziałek: 12:30 - 14:00
O przyjęciu decyduje trener
al. Jana Pawła II 37, Korty Czyżyny

Areobik

Treningi:
Po opłaceniu składki, godzina
do ustalenia osobiście w klubie Fitness Kwadrat.
ul. Skarżyńskiego 1, CSiR Kwadrat

  • Zapisy do sekcji rekreacyjnych prowadzi sekretariat AZS PK na podstawie kolejności opłacenia składki członkowskiej AZS. Na semestr letni do ww. sekcji będą przyjmowane osoby na podstawie kolejności wpłat za semestr letni i nie obowiązuje kolejność z semestru zimowego.
    Wyjątek stanowi sekcja rekreacyjna tenisa ziemnego – tutaj o przyjęciu decyduje trener.

  • Członkowie klubu uczelnianego otrzymują całodobowe ubezpieczenie NWW 24h/dobę na dany rok akademicki.

  • Członkowie AZS uczestniczący w ww. sekcjach rekreacyjnych nie mają możliwości uzyskania zaliczenia z wychowania fizycznego!

  • Szczegółowej informacje można uzyskać w sekretariacie AZS ul. Kamienna 17, pokój 201, tel. 12 632 43 42