Dołącz do AZS!

Warto trenować w AZS PK

Stypendium Rektora

Osiągając sukcesy indywidualne lub drużynowe podczas Akademickich Mistrzostw Małopolskich lub Akademickich Mistrzostw Polski, możesz zdobyć dodatkowe punkty ubiegając się o stypendium Rektora.

International Student Identity Card

Dołączając do AZS otrzymujesz legitymację ISIC, czyli międzynarodową legitymację studencką, dzięki której możesz korzystać ze zniżek studenckich za granicą.

Aktualne dostępne zniżki znajdziesz na stronie:
https://www.isic.pl/pl/benefits.html

UBEZPIECZENIE NWW​

W ramach składki członkowskiej otrzymujesz całodobową ochronę na całym świecie z ubezpieczeniem NNW w Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group na kwotę 6.500 zł (Standard), 25.000 (Komfort) lub 65.000 zł (Sport).

Akademiki

Osiągając wysokie wyniki sportowe na zawodach rangi krajowej i międzynarodowej możesz ubiegać się o zwolnienie z opłat za akademiki.

Nowe znajomości

Uprawiając sport w klubie AZS masz możliwość poznać wiele ludzi  pełnych pasji, a znajomości mogą pozostać na całe życie.

Zdrowie

Na koniec najważniejsza sprawa, czyli zdrowie. Od dziecka każdy wie, że ruch to zdrowie. Uprawiając sport w naszym klubie trenujesz pod opieką wykwalifikowanych trenerów, którzy pomogą zadbać o Twoje zdrowie!

Gotowy, aby dołączyć?

Jak dołączyć do KU AZS PK?

 • Uzyskaj zgodę trenera

  Decyzję dotyczącą dołączenia do sekcji sportowej podejmuje trener sekcji. Najlepiej jest przyjść na trening sekcji, w której chcesz trenować i porozmawiać z trenerem.
  Nie zapomnij zabrać ze sobą odpowiedniego stroju. Trener może poprosić, aby zobaczyć Cię w akcji i zrobić pierwszy trening z sekcją. ​

 • Wypełnij formularz

  Wypełnij formularz dostępny poniżej lub na stronie legitymacje.azs.pl

  Data przystąpienia do AZS
  Jeśli byłeś_aś wcześniej w klubie AZS wpisz datę z poprzedniej legitymacji. Jeśli nie byłeś_aś w klubie AZS, wpisz dzisiejszą datę.

  Wybierz ubezpieczenie:
  Polisa STANDARD o sumie ubezpieczenia 6.500 zł - 120 zł
  Polisa KOMFORT o sumie ubezpieczenia 25.000 zł - 170 zł
  Polisa SPORT o sumie ubezpieczenia 65.000 zł - 1100 zł
  Jest to obowiązkowe ubezpieczenie dla każdego zawodnika AZS, a jednocześnie składka członkowska

  Wybierz typ legitymacji jaką chcesz posiadać.
  Możesz wybrać elektroniczną lub fizyczną (plastikową). Legitymacja plastikowa jest dodatkowo płatna.
  Wysyłka do biura AZS PK - 10zł.
  Wysyłka na wybrany adres - 18zł

  Wybierz rodzaj legitymacji:
  Studenci i uczniowie powyżej 12 roku życia wybierają kartę ISIC AZS
  Pracownicy uczelni ITIC AZS
  Pozostałe osoby wybierają kartę AZS.

  Wybierz uczelnie oraz klub.
  Jeśli nie trenujesz w innym klubie wybierz KU AZS Politechnika Krakowska.
  Jeśli trenujesz np, na AWF Kraków, to wybierz odpowiedni klub AZS w którym trenujesz. W zależności od klubu ceny składki mogą się różnić. Nasze ceny składek zostały podane w pkt 3.

  Wybierz sekcje w której będziesz trenować.
  Jeśli chcesz trenować w dwóch sekcjach skontaktuj się z biurem AZS PK.

 • Opłać składkę członkowską

  Zmiana w porównaniu z zeszłymi latami!
  Po przesłaniu Twój wniosek trafia do naszego biura AZS, w którym będziemy musieli potwierdzić Twoje zgłoszenie. Po naszej akceptacji NA E-MAIL UŻYTKOWNIKA PRZESŁANY ZOSTAJE LINK DO PŁATNOŚCI – DOPIERO PO JEJ WYKONANIU CZŁONKOSTWO JEST KOMPLETNE, a ubezpieczenie obowiązuje standardowo od dnia następnego.

 • Spakuj się na trening

  Teraz możesz już pakować torbę na trening i trenować z nami!

 • Certfyfikat Przynależności Akademickiej

  Aby startować na zawodach akademickich w roku 2021/2022 należy wypełnić dodatkowo Certyfikat Przynależności Akademickiej, który musi zostać podpisany przez dziekanat Twojego wydziału.

  Będzie Ci potrzebny numer legitymacji, który znajdziesz po zalogowaniu się na konto, przez które został złożony wniosek do AZS.

Formularz

Mam już konto i chce się zalogować

Nie mam konta. Chce założyć nowe konto.

Konto posiada każda osoba, która od roku akademickiego 2020/2021 była członkiem AZS. Na Wasz adres e-mail (1 października 2022) powinna przyjść informacja o przeniesieniu danych do systemu planeta.azs.pl, wraz z linkiem do ustawienia konta. Jeśli nie dostałeś maila, spróbuj użyć opcji „Prześlij nowe hasło” – dostępnej po wybraniu opcji – „mam już konto”. 

Szczegóły dotyczące legitymacji i ubezpieczenia znajdują się na stronie Zarządu Głównego Akademickiego Związku Sportowego.