Dlaczego warto?

Warto trenować w AZS PK

Stypendium Rektora

Osiągając sukcesy indywidualne lub drużynowe podczas Akademickich Mistrzostw Małopolskich lub Akademickich Mistrzostw Polski, możesz zdobyć dodatkowe punkty ubiegając się o stypendium Rektora.

International Student Identity Card

Dołączając do AZS otrzymujesz legitymację ISIC, czyli międzynarodową legitymację studencką, dzięki której możesz korzystać ze zniżek studenckich za granicą.

Aktualne dostępne zniżki znajdziesz na stronie:
https://www.isic.pl/pl/benefits.html

UBEZPIECZENIE NWW​

W ramach składki członkowskiej otrzymujesz całodobową ochronę na całym świecie z ubezpieczeniem NNW w Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group na kwotę 6.500 zł (Standard), 25.000 (Komfort) lub 65.000 zł (Sport).

Akademiki

Osiągając wysokie wyniki sportowe na zawodach rangi krajowej i międzynarodowej możesz ubiegać się o zwolnienie z opłat za akademiki.

Nowe znajomości

Uprawiając sport w klubie AZS masz możliwość poznać wiele ludzi  pełnych pasji, a znajomości mogą pozostać na całe życie.

Zdrowie

Na koniec najważniejsza sprawa, czyli zdrowie. Od dziecka każdy wie, że ruch to zdrowie. Uprawiając sport w naszym klubie trenujesz pod opieką wykwalifikowanych trenerów, którzy pomogą zadbać o Twoje zdrowie!

Gotowy, aby dołączyć?