Snowboard

Trener: Anna Masłyk
Krzysztof Włodarczyk

Treningi:
Wtorek: 19:30 - 21:00
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Czwartek: 20:15 - 21:45
ul. Kamienna 17, Siłownia
Informacje o sekcji

Kilka słów:

O ile w sekcji Narciarstwa Alpejskiego mogliśmy powiedzieć o dominacji i szeregu zwycięstw naszych Panów, to przy sekcji Snowboardu trzeba wspomnieć, że to Panie w latach 2000-2013 nieprzerwanie królowały na stokach Akademickich Mistrzostw Polski wśród Politechnik. Ich koledzy jednak nie zostają daleko w tyle i również świetnie sobie radzą podczas AMPów.

Miłośnicy snowboardu na naszej uczelni mają również okazję wystartować podczas Mistrzostw Politechniki Krakowskiej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie, które zazwyczaj odbywają się na początku semestru letniego.

Sekcja Snowboardu odbywa swoje treningi w kompleksie „Hala Kamienna” wraz z sekcją Narciarstwa Alpejskiego. Jeśli jeździsz na desce, chciałbyś poznać nowych, ciekawych ludzi, a przy okazji reprezentować naszą uczelnię to przyjdź i sprawdź się! W naszej sekcji kierujemy się mottem: „Atmosfera, Zabawa, Sport”.

[display-posts category=”snowboard” image_size=”medium” wrapper=”div” wrapper_class=”display-posts-listing grid” meta_key=”_thumbnail_id”]