Narciarstwo

Trener: Anna Masłyk
Krzysztof Włodarczyk

Treningi:
Wtorek: 19:30 - 21:00
ul. Kamienna 17, Siłownia

Czwartek: 20:15 - 21:45
ul. Kamienna 17, Siłownia
Informacje o sekcji

Kilka słów o sekcji:

Dominacja. Tym słowem można opisać dokonania sekcji narciarskiej w ostatnich 20 latach. Nasi narciarze w latach 1996-2007 rok po roku zdobywali złote medale podczas Akademickich Mistrzostwach Polski w kategorii Politechnik. Pomimo, że obecnie konkurencja znacznie się wzmocniła, to nasi reprezentanci nadal notują fantastyczne wyniki.

Politechnika Krakowska ma długie tradycje związane z nartami, co może potwierdzić fakt, że w 2015 roku już po raz 63 odbędą się Mistrzostwa Politechniki Krakowskiej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie i jest to jedna z najdłużej trwających imprez w historii Polski.

W okresie przygotowawczym trenujemy wraz z członkami sekcji Snowboardu na hali sportowej oraz siłowni w kompleksie „Hala Kamienna”. Jeśli kochasz sporty zimowe i chcesz się wpisać w długoletnią historię narciarzy z Politechniki Krakowskiej to serdecznie zapraszamy!

[display-posts category=”narciarstwo” image_size=”medium” wrapper=”div” wrapper_class=”display-posts-listing grid” meta_key=”_thumbnail_id”]