Sekcje

 

SEKCJE SPORTOWE KU AZS PK 2019/20


Badminton

Trener: Małgorzata Majerska

Treningi:
Poniedziałek: 16:30 - 18:00
al. Jana Pawła II 37, Hala Sportowa

Środa: 19:30 - 21:00
al. Jana Pawła II 37, Hala Sportowa
Informacje o sekcji


Cheerleaders

Trener: Beata Jeż

Treningi:
Wtorek: 18:00 - 19:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Czwartek: 18:45 - 20:15
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa
Informacje o sekcji


Ergometr

Trener: Adam Bozioch

Treningi:
Poniedziałek: 15:00 - 16:30
ul. Skarżyńskiego 9, Siłownia Ds - 4

Środa: 18:00 - 19:30
ul. Skarżyńskiego 9, Siłownia Ds - 4
Informacje o sekcji


Futsal Kobiet

Trener: Robert Orlowski

Treningi:
Wtorek: 19:30 - 21:00
al. Jana Pawła II 37, Hala Sportowa
Informacje o sekcji


Judo/MMA

Trener: Robert Zaczkiewicz

Treningi:
Poniedziałek: 21:00 - 22:30
al. Jana Pawła II 37, Sala Judo

Środa: 21:00 - 22:30
al. Jana Pawła II 37, Sala Judo
Informacje o sekcji


Kolarstwo MTB

Trener: Justyna Frączek

Treningi:
Prosimy o kontakt
justyna.fraczek@wp.pl
Informacje o sekcji


Koszykówka Kobiet

Trener: Wojciech Zapolski

Treningi:
Poniedziałek: 19:30 - 21:00
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Czwartek: 19:30 - 21:00
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Piątek: 18:00 - 19:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa
Informacje o sekcji


Koszykówka Mężczyzn

Trener: Jerzy Dybała

Treningi:
Wtorek: 21:00 - 22:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Czwartek: 21:00 - 22:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa
Informacje o sekcji


Trójbój siłowy

Trener: Adam Bodzioch

Treningi:
Poniedziałek: 16:30 - 18:00
ul. Skarżyńskiego 9, Siłownia Ds - 4

Środa: 19:30 - 21:00
ul. Skarżyńskiego 9, Siłownia Ds - 4
Informacje o sekcji


Lekkoatletyka

Trener: Agnieszka Słupska
Iwona Zięba

Treningi:
Poniedziałek: 18:00 - 19:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Środa: 18:00 - 19:30
al. Jana Pawła II 37, Hala Sportowa
Informacje o sekcji


Narciarstwo

Trener: Anna Masłyk
Krzysztof Włodarczyk

Treningi:
Wtorek: 19:30 - 21:00
ul. Kamienna 17, Siłownia

Czwartek: 20:15 - 21:45
ul. Kamienna 17, Siłownia
Informacje o sekcji


Piłka nożna

<

Trener: Robert Orłowski

Treningi:
Wtorek: 21:00 - 22:30
al. Jana Pawła II 37, Hala Sportowa
Informacje o sekcji


Piłka ręczna kobiet

Trener: Mariusz Sumara

Treningi:
Poniedziałek: 18:00 - 19:30
ul. Rakowicka 27, Hala Sportowa UEK

Środa: 18:00 - 19:30
ul. Rakowicka 27, Hala Sportowa UEK
Informacje o sekcji


Piłka ręczna mężczyzn

Trener: Mariusz Sumara

Treningi:
Poniedziałek: 19:30 - 21:00
ul. Rakowicka 27, Hala Sportowa UEK

Środa: 19:30 - 21:00
ul. Rakowicka 27, Hala Sportowa UEK
Informacje o sekcji


Pływacka

Trener: Marta Tomczyk
Arkadiusz Jodłowski

Treningi:
Poniedziałek: 21:30 - 22:30
ul. Grochowska 22, Basen SMS

Środa: 19:30 - 21:00
ul. Kamienna 17, Siłownia

Czwartek: 20:00 - 21:00
ul. Grochowska 22, Basen SMS
Informacje o sekcji


Siatkówka kobiet

Trener: Marcin Laskowski

Treningi:
Wtorek: 18:00 - 19:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Czwartek: 18:00 - 19:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa
Informacje o sekcji


Siatkówka mężczyzn

Trener: Mateusz Śrutkowski


Treningi:
Wtorek: 18:00 - 19:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Środa: 21:00 - 22:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa
Informacje o sekcji


Snowboard

Trener: Anna Masłyk
Krzysztof Włodarczyk

Treningi:
Wtorek: 19:30 - 21:00
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Czwartek: 20:15 - 21:45
ul. Kamienna 17, Siłownia
Informacje o sekcji


Tenis Stołowy

Trener: Jarosław Dudek

Treningi:
Poniedziałek: 18:00 - 19:30
al. Jana Pawła II 37, Hala Sportowa

Czwartek: 18:00 - 19:30
al. Jana Pawła II 37, Hala Sportowa
Informacje o sekcji


Tenis ziemny

Trener: Marta Jawor
Wojciech Dynowski

Treningi:
Wtorek: 20:00 - 21:30
al. Jana Pawła II 37, Korty Czyżyny

Czwartek: 20:00 - 21:30
al. Jana Pawła II 37, Korty Czyżyny
Informacje o sekcji


Wspinaczka

Planowane zebranie organizacyjne.
Informacja w AZS PK.
Informacje o sekcji


E-sport

Szczegóły dostępne na FB sekcji: SmokiPK
 
  • Kwalifikacji na ww. sekcje sportowe dokonuje trener w godzinach treningu sekcji.
  • W zajęciach ww. sekcji sportowych AZS Politechniki Krakowskiej w roku akademickim 19/20 mogą uczestniczyć studenci przyjęci do sekcji przez trenera, po opłaceniu składki członkowskiej ISIC-AZS ważnej przez cały rok akademicki. (więcej informacji w zakładce Dołącz do AZS).
  • Członkowie klubu uczelnianego ISIC-AZS otrzymują całodobowe ubezpieczenie NWW 24h/dobę na dany rok akademicki oraz Międzynarodową Legitymację Studencką (ISIC-AZS).
  • Członkowie uczestniczący w ww. sekcjach sportowych mają możliwość uzyskania zaliczenia z wychowania fizycznego.

SEKCJE REKREACYJNE KU AZS PK 2019/20

Karate Kyokushin

Trener: Aleksander Pabiś

Treningi:
Poniedziałek: 19:30 - 21:00
grupa początkująca
al. Jana Pawła II 37, Hala Sportowa

Środa: 19:30 - 21:00
grupa zaawansowana
al. Jana Pawła II 37, Hala Sportowa

Koszykówka kobiet B

Trener: Wojciech Zapolski

Treningi:
Piątek: 21:00 - 22:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Koszykówka mężczyzn B

Trener: Jerzy Dybała

Treningi:
Poniedziałek: 21:00 - 22:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Siatkówka Kobiet i Mężczyzn

Trener: Krzysztof Włodarczyk

Treningi:
Czwartek: 18:00 - 19:30
ul. Kamienna 17, Hala Sportowa

Tenis ziemny B

Trener: Marta Jawor

Treningi:
Poniedziałek: 11:00 - 12:30
O przyjęciu decyduje trener
al. Jana Pawła II 37, Korty Czyżyny

Tenis ziemny B

Trener: Marta Jawor

Treningi:
Poniedziałek: 12:30 - 14:00
O przyjęciu decyduje trener
al. Jana Pawła II 37, Korty Czyżyny

Piłka nożna B

Trener: Robert Orłowski

Areobik

Treningi:
Po opłaceniu składki, godzina
do ustalenia osobiście w klubie fitness Kwadrat.
ul. Skarżyńskiego 1, CSiR Kwadrat

>

Siłownia

Treningi:
Po opłaceniu składki, godzina
do ustalenia osobiście na siłowni.
ul. Skarżyńskiego 9, Siłownia Ds – 4

  • Zapisy do sekcji rekreacyjnych prowadzi sekretariat AZS PK na podstawie kolejności opłacenia składki członkowskiej AZS.
    Na semestr letni do ww. sekcji będą przyjmowane osoby na podstawie kolejności wpłat za semestr letni i nie obowiązuje kolejność z semestru zimowego.
    Wyjątek stanowi sekcja rekreacyjna tenisa ziemnego – tutaj o przyjęciu decyduje trener.
  • Członkowie klubu uczelnianego ISIC-AZS otrzymują całodobowe ubezpieczenie NWW 24h/dobę na dany rok akademicki oraz Międzynarodową Legitymację Studencką (ISIC-AZS).
  • Koszt udziału w sekcjach rekreacyjnych to odpowiednio:
    Składka członkowska (w zależności od wariantu NWW) – za pierwszy semestr (zimowy) i 80 zł drugi semestr. (więcej informacji w zakładce Dołącz do AZS)
  • Członkowie AZS uczestniczący w ww. sekcjach rekreacyjnych nie mają możliwości uzyskania zaliczenia z wychowania fizycznego! Nie dotyczy sekcji Karate Kyokushin, która umożliwia zaliczenie wychowania fizycznego.