Sekcje Sportowe KU AZS PK

SEKCJE SPORTOWE KU AZS PK 2018/19
SEKCJA MIEJSCE DZIEŃ/GODZINA TRENER
BADMINTON HALA SPORTOWAAL. JANA PAWŁA II 37 PONIEDZIAŁEK  16.30-18.00    ŚRODA  19.30-21.00 MAŁGORZATA MAJERSKA
CHEERLEADERS HALA SPORTOWAKAMIENNA 17 WTOREK  18.00-19.30 CZWARTEK  17.15-18.45 BEATA JEŻ
ERGOMETR SIŁOWNIA DS – 4 PONIEDZIAŁEK  16.30-18.00 ŚRODA  19.00-20.30 ADAM BODZIOCH
FUTSAL                  K HALA SPORTOWA              AL. JANA PAWŁA II 37 WTOREK   19.30-21.00 ROBERT ORŁOWSKI
JUDO/MMA SALA JUDO                       AL. JANA PAWŁA II 37 WTOREK   21.00-22.30  CZWARTEK  21.00-22.30 ROBERT ZACZKIEWICZ
KOLARSTWO MTB MIEJSCE WYZNACZONE PRZEZ TRENERKĘ KONTAKT:                            JUSTYNA.FRACZEK@WP.PL JUSTYNA FRĄCZEK
KOSZYKÓWKA      K SIŁOWNIA KAMIENNAHALA SPORTOWA               KAMIENNA 17 PONIEDZIAŁEK   18.45-19.30PONIEDZIAŁEK   19.30-21.00CZWARTEK  19.30-21.00PIĄTEK   18.00-19.30 WOJCIECH DOWNAR – ZAPOLSKI
KOSZYKÓWKA    M HALA SPORTOWA               KAMIENNA 17 WTOREK   21.00-22.30CZWARTEK  21.00-22.30 JERZY DYBAŁA
TRÓJBÓJ SIŁOWY SIŁOWNIA DS – 4 PONIEDZIAŁEK  15.00-16.30ŚRODA  20.30- 22.00 ADAM BODZIOCH
LEKKOATLETYKA HALA SPORTOWA KAMIENNA 17HS. AL. JANA PAWŁA II 37 PONIEDZIAŁEK  18.00-19.30ŚRODA  18.00-19.30 AGNIESZKA SŁUPSKAIWONA ZIĘBA
NARCIARSTWO HALA SPORTOWA KAMIENNA 17SIŁOWNIA KAMIENNA 17 WTOREK  19.30-21.00CZWARTEK  20.15-21.45 ANNA MASŁYKKRZYSZTOF WŁODARCZYK
PIŁKA NOŻNA HALA SPORTOWAAL. JANA PAWŁA II 37 WTOREK  21.00-22.30 ROBERT ORŁOWSKI
PIŁKA RĘCZNA    K HALA SPORTOWA UEKUL. RAKOWICKA 27 PONIEDZIAŁEK  18.00-19.30ŚRODA  18.00-19.30 MARIUSZ SUMARA
PIŁKA RĘCZNA    M HALA SPORTOWA UEKUL. RAKOWICKA 27 PONIEDZIAŁEK  19.30-21.00ŚRODA  19.30-21.00 MARIUSZ SUMARA
PŁYWACKA BASEN SMS UL. GROCHOWSKA 22SILOWNIA KAMIENNA 17BASEN SMS UL. GROCHOWSKA 22 PONIEDZIAŁEK  21.30-22.30ŚRODA  19.30-21.00CZWARTEK 20.00-21.00 MARTA TOMCZYKARKADIUSZ JODŁOWSKI
SIATKÓWKA         K HALA SPORTOWA               KAMIENNA 17 WTOREK  18.00-19.30CZWARTEK  18.00-19.30 MARCIN LASKOWSKI
SIATKÓWKA        M HALA SPORTOWA               KAMIENNA 17 WTOREK  18.00-19.30CZWARTEK  18.00-19.30 KRZYSZTOF DUDEK
SNOWBOARD HALA SPORTOWA               KAMIENNA 17 WTOREK  19.30-21.00CZWARTEK  20.15-21.45 ANNA MASŁYKKRZYSZTOF WŁODARCZYK
TENIS STOŁOWY HALA SPORTOWAAL. JANA PAWŁA II 37 PONIEDZIAŁEK  18.00-19.30CZWARTEK 18.00-19.30 JAROSŁAW DUDEK
TENIS ZIEMNY KORTY CZYŻYNYAL. JANA PAWŁA II 37 WTOREK  20.00-21.30CZWARTEK  20.00-21.30 MARTA JAWOR WOJCIECH DYNOWSKI
WSPINACZKA PLANOWANE ZEBRANIE ORGANIZACYJNE INFORMACJA W AZS PK
– KWALIFIKACJI NA WW. SEKCJE SPORTOWE DOKONUJE TRENER W GODZINACH TRENINGU SEKCJI– W ZAJĘCIACH WW. SEKCJI SPORTOWYCH AZS POLITECHNIKI KRAKOWSKIEJ W ROKU AKADEMICKIM 18/19MOGĄ UCZESTNICZYĆ STUDENCI PRZYJĘCI DO SEKCJI PRZEZ TRENERA PO OPŁACENIU SKŁADKI CZŁONKOWSKIEJ ISIC-AZS- CZŁONKOWIE UCZESTNICZĄCY W WW. SEKCJACH MAJĄ MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA ZALICZENIA Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

ZAPISY DO SEKCJI PROWADZI SEKRETARIAT AZS NA PODSTAWIE KOLEJNOŚCI OPŁACENIA SKŁADKI CZŁONKOWSKIEJ AZS. NA SEMESTR LETNI DO WW. SEKCJI BĘDĄ PRZYJMOWANE OSOBY NA PODSTAWIE KOLEJNOŚCI WPŁAT ZA SEMESTR LETNI I NIE OBOWIAZUJE KOLEJNOŚĆ Z SEMESTRU ZIMOWEGO.

WYJĄTEK STANOWI SEKCJA REKREACYJNA TENISA ZIEMNEGO – TUTAJ O PRZYJĘCIU DECYDUJE TRENER

CZŁONKOWIE KLUBU UCZELNIANEGO ISIC-AZS OTRZYMUJĄ CAŁODOBOWE UBEZPIECZENIE NW 24H/DOBĘ NA DANY ROK AKADEMICKI

CZŁONKOWIE AZS UCZESTNICZĄCY W WW. SEKCJACH REKREACYJNYCH NIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI UZYSKANIA ZALICZENIA Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO!!!

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: SEKRETARIAT AZS UL. KAMIENNA 17 * POK. 201 tel. 632 43 42 oraz WWW.AZS-PK.PL

ROZPOCZĘCIE TRENINGÓW SEKCJI ORAZ PRZYJMOWANIE SKŁADEK

KU AZS POLITECHNIKI KRAKOWSKIEJ UL. KAMIENNA 17, pok. 201

OD 08.10.2018

BIURO CZYNNE W GODZINACH

PONIEDZIAŁEK          10.00 – 14.00

WTOREK                      10.00 – 14.00

ŚRODA                         10.00 – 14.00

CZWARTEK                 14.00 – 19.00

PIĄTEK                         10.00 – 14.00