Ruszają sekcje AZS

Published by Adam on

Wraz z początkiem roku akademickiego działalność rozpoczynają sekcje przy Klubie Uczelnianym AZS Politechniki Krakowskiej.

Dla studentów przygotowany został szeroki wachlarz dyscyplin sportowych, gdzie można spróbować swoich sił.

Organizatorzy przewidzieli podział grup ze względu na poziom zaawansowania umiejętności oraz posiadane doświadczenie.

AZS to cały rok sportowych wyzwań, zawody i szansa reprezentowania Uczelni w rozgrywkach Akademickich Mistrzostw Małopolski oraz Akademickich Mistrzostw Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z wykazem sekcji.

SEKCJE SPORTOWE KU AZS PK 2019/20
SEKCJA MIEJSCE DZIEŃ/GODZINA TRENER
BADMINTON HALA SPORTOWA

AL. JANA PAWŁA II 37

PONIEDZIAŁEK  16.30-18.00    ŚRODA  19.30-21.00 MAŁGORZATA MAJERSKA
CHEERLEADERS HALA SPORTOWA

KAMIENNA 17

WTOREK  18.00-19.30 CZWARTEK  17.15-18.45 BEATA JEŻ
ERGOMETR SIŁOWNIA DS – 4 PONIEDZIAŁEK  15.00-16.30

ŚRODA  18.00-19.30

ADAM BODZIOCH
FUTSAL                  K HALA SPORTOWA

AL. JANA PAWŁA II 37

WTOREK   19.30-21.00 ROBERT ORLOWSKI
JUDO/MMA SALA JUDO

AL. JANA PAWŁA II 37

PONIEDZIAŁEK   21.00-22.30  ŚRODA  21.00-22.30 ROBERT ZACZKIEWICZ
KOLARSTWO MTB MIEJSCE WYZNACZONE PRZEZ TRENERKĘ KONTAKT:                            JUSTYNA.FRACZEK@WP.PL JUSTYNA FRĄCZEK
KOSZYKÓWKA      K  

HALA SPORTOWA               KAMIENNA 17

PONIEDZIAŁEK   19.30-21.00

CZWARTEK  19.30-21.00

PIĄTEK   18.00-19.30

WOJCIECH ZAPOLSKI
KOSZYKÓWKA    M HALA SPORTOWA               KAMIENNA 17 WTOREK   21.00-22.30

CZWARTEK  21.00-22.30

JERZY DYBAŁA
TRÓJBÓJ SIŁOWY SIŁOWNIA DS – 4 PONIEDZIAŁEK  16.30-18.00

ŚRODA  19.30-21.00

ADAM BODZIOCH
LEKKOATLETYKA HALA SPORTOWA KAMIENNA 17

HS. AL. JANA PAWŁA II 37

PONIEDZIAŁEK  18.00-19.30

ŚRODA  18.00-19.30

AGNIESZKA SŁUPSKA

IWONA ZIĘBA

NARCIARSTWO HALA SPORTOWA KAMIENNA 17

SIŁOWNIA KAMIENNA 17

WTOREK  19.30-21.00

CZWARTEK  20.15-21.45

ANNA MASŁYK

KRZYSZTOF WŁODARCZYK

PIŁKA NOŻNA HALA SPORTOWA

AL. JANA PAWŁA II 37

WTOREK  21.00-22.30 ROBERT ORŁOWSKI
PIŁKA RĘCZNA    K HALA SPORTOWA UEK

UL. RAKOWICKA 27

PONIEDZIAŁEK  18.00-19.30

ŚRODA  18.00-19.30

MARIUSZ SUMARA
PIŁKA RĘCZNA    M HALA SPORTOWA UEK

UL. RAKOWICKA 27

PONIEDZIAŁEK  19.30-21.00

ŚRODA  19.30-21.00

MARIUSZ SUMARA
PŁYWACKA BASEN SMS UL. GROCHOWSKA 22

SILOWNIA KAMIENNA 17

BASEN SMS UL. GROCHOWSKA 22

PONIEDZIAŁEK  21.30-22.30

ŚRODA  19.30-21.00

CZWARTEK 20.00-21.00

MARTA TOMCZYK

ARKADIUSZ JODŁOWSKI

SIATKÓWKA         K HALA SPORTOWA               KAMIENNA 17 WTOREK  18.00-19.30

CZWARTEK  18.00-19.30

MARCIN LASKOWSKI
SIATKÓWKA        M HALA SPORTOWA               KAMIENNA 17 WTOREK  18.00-19.30

ŚRODA  21.00-22-.30

MATEUSZ ŚRUTOWSKI
SNOWBOARD HALA SPORTOWA KAMIENNA 17

SIŁOWNIA KAMIENNA 17

WTOREK  19.30-21.00

CZWARTEK  20.15-21.45

ANNA MASŁYK

KRZYSZTOF WŁODARCZYK

TENIS STOŁOWY HALA SPORTOWA

AL. JANA PAWŁA II 37

PONIEDZIAŁEK  18.00-19.30

CZWARTEK 18.00-19.30

JAROSŁAW DUDEK
TENIS ZIEMNY KORTY CZYŻYNY

AL. JANA PAWŁA II 37

WTOREK  20.00-21.30

CZWARTEK  20.00-21.30

MARTA JAWOR

WOJCIECH DYNOWSKI

WSPINACZKA PLANOWANE ZEBRANIE ORGANIZACYJNE INFORMACJA W AZS PK  
KWALIFIKACJI NA WW. SEKCJE SPORTOWE DOKONUJE TRENER W GODZINACH TRENINGU SEKCJI

– W ZAJĘCIACH WW. SEKCJI SPORTOWYCH AZS POLITECHNIKI KRAKOWSKIEJ W ROKU AKADEMICKIM 19/20

MOGĄ UCZESTNICZYĆ STUDENCI PRZYJĘCI DO SEKCJI PRZEZ TRENERA PO OPŁACENIU SKŁADKI CZŁONKOWSKIEJ ISIC-AZS

– CZŁONKOWIE UCZESTNICZĄCY W WW. SEKCJACH MAJĄ MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA ZALICZENIA Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

SEKCJE REKREACYJNA KU AZS PK 2019/20
SEKCJA MIEJSCE DZIEŃ/GODZINA TRENER
AEROBIC CSiR KWADRAT

UL. STANISŁAWA SKARŻYŃSKIEGO 1

PO OPŁACENIU SKŁADKI GODZINA DO USTALENIA OSOBIŚCIE W KLUBIE FITNES KWADRAT  
KARATE

KYOKUSHIN

HALA SPORTOWA

AL. JANA PAWŁA II 37

PONIEDZIAŁEK 19.30-21.00

(GRUPA POCZĄTKUJĄCA)

ŚRODA  19.30-21.00

(GRUPA ZAAWANSOWANA)

ALEKSANDER PABIŚ
KOSZYKÓWKA  K/B HALA SPORTOWA

UL KAMIENNA 17

PIĄTEK  18.00-19.30 WOJCIECH ZAPOLSKI
KOSZYKÓWKA M/B HALA SPORTOWA

UL KAMIENNA 17

PONIEDZIAŁEK 21.00-22.30 JERZY DYBALA
PIŁKA NOŻNA B ROBERT ORŁOWSKI
SIATKÓWKA KiM/B HALA SPORTOWA

UL KAMIENNA 17

CZWARTEK 18.00-19.30 KRZYSZTOF WŁODARCZYK
SIŁOWNIA SIŁOWNIA DS – 4 PO OPŁACENIU SKŁADKI TERMIN I GODZINA DO USTALENIA OSOBIŚCIE NA SIŁOWNI W DS – 4  
TENIS ZIEMNY B KORTY CZYŻYNY

AL. JANA PAWŁA II 37

PONIEDZIAŁEK  11.00-12.30

O PRZYJĘCIU DO SEKCJI DECYDUJE TRENER

MARTA JAWOR
TENIZ ZIEMNY B KORTY CZYŻYNY

AL. JANA PAWŁA II 37

PONIEDZIAŁEK  12.30-14.00

O PRZYJĘCIU DO SEKCJI DECYDUJE TRENER

MARTA JAWOR
ZAPISY DO SEKCJI PROWADZI SEKRETARIAT AZS NA PODSTAWIE KOLEJNOŚCI OPŁACENIA SKŁADKI CZŁONKOWSKIEJ AZS. NA SEMESTR LETNI DO WW. SEKCJI BĘDĄ PRZYJMOWANE OSOBY NA PODSTAWIE KOLEJNOŚCI WPŁAT ZA SEMESTR LETNI I NIE OBOWIAZUJE KOLEJNOŚĆ Z SEMESTRU ZIMOWEGO.

WYJĄTEK STANOWI SEKCJA REKREACYJNA TENISA ZIEMNEGO – TUTAJ O PRZYJĘCIU DECYDUJE TRENER

CZŁONKOWIE KLUBU UCZELNIANEGO ISIC-AZS OTRZYMUJĄ CAŁODOBOWE UBEZPIECZENIE NW 24H/DOBĘ NA DANY ROK AKADEMICKI

CZŁONKOWIE AZS UCZESTNICZĄCY W WW. SEKCJACH REKREACYJNYCH NIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI UZYSKANIA ZALICZENIA Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO!!!

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: SEKRETARIAT AZS UL. KAMIENNA 17 * POK. 201 tel. 632 43 42 oraz WWW.AZS-PK.PL

ROZPOCZĘCIE TRENINGÓW SEKCJI ORAZ PRZYJMOWANIE SKLADEK

KU AZS POLITECHNIKI KRAKOWSKIEJ UL. KAMIENNA 17, pok. 201

OD 07.10.2019

BIURO CZYNNE W GODZINACH

PONIEDZIAŁEK          10.00 – 14.00

WTOREK                       10.00 – 14.00

ŚRODA                           10.00 – 14.00

CZWARTEK                   14.00 – 19.00

PIĄTEK                          10.00 – 14.00

 

Categories: Aktualności

0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *